Erekcja

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
ODPOWIEDZ
Chrześcijanin
Początkujący
Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 14 lut 2023
Has thanked: 38 times
Been thanked: 2 times

Erekcja

Post autor: Chrześcijanin » 2024-04-28, 21:06

Witam
Oglądając posty dziewczyny na ig bardzo się podniecilem i dostałem erekcji czy był to grzech (przeglądałem profil z ciekawości nie żeby się podniecic lecz wiedziałem że może one wystapic)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15152
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4278 times
Been thanked: 2993 times
Kontakt:

Re: Erekcja

Post autor: Dezerter » 2024-04-28, 21:10

10 raz napiszę, że naturalne i zdrowe odruchy nie są , bo z definicji nie mogą być grzechem - piszesz z nami od roku musiałeś to wiele razy czytać, więc skąd to pytanie?
jaka jest definicja grzechu (ciężkiego)? - warto byś sobie przypomniał i przeczytał ze zrozumieniem.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Chrześcijanin
Początkujący
Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 14 lut 2023
Has thanked: 38 times
Been thanked: 2 times

Re: Erekcja

Post autor: Chrześcijanin » 2024-04-28, 21:51

Dezerter pisze: 2024-04-28, 21:10 10 raz napiszę, że naturalne i zdrowe odruchy nie są , bo z definicji nie mogą być grzechem - piszesz z nami od roku musiałeś to wiele razy czytać, więc skąd to pytanie?
jaka jest definicja grzechu (ciężkiego)? - warto byś sobie przypomniał i przeczytał ze zrozumieniem.
Dobrze. Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli zgrzeszyłem ciężko to mam iść do spowiedzi jutro czy poczekac np. do 1 piątku miesiąca?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15152
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4278 times
Been thanked: 2993 times
Kontakt:

Re: Erekcja

Post autor: Dezerter » 2024-04-28, 22:15

Widziałem człowieka, który prawie biegł do konfesjonału a był to konfesjonał mobilny - konkretnie ten
Obrazek
Musieliśmy chłopaka powstrzymywać, bo był zajęty a że był to festiwal techno i głęboka noc to musieliśmy wybadać, czy to nie jakiś naćpany świr. Okazało się, że nie - dziewczyna go namówiła na seks za seną i chciał jak najszybciej się oczyścić, więc wiesz różne są potrzeby oczyszczenia i poczucie bycia oddzielonym od Boga.
Jeśli grzech był jednorazowy a nie powtarzalny, to bym nie zwlekał
ale jeśli powtarzalny, to bym raczej pomyślał do piątku jak z nim zerwać
Ostatnio zmieniony 2024-04-28, 22:16 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ